Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Czy ocieplanie pianką PUR jest drogie?

To czy coś jest drogie czy nie to pojęcie bardzo względne. Porównując to z innymi rodzajami izolacji wydaje się jednak, że cieplenie pianką poliuretanową nie jest drogie. Średnia cena ocieplenia w zależności od grubości to przedział 45-70 zł/m2. Jeśli wybierzemy inny dobry materiał izolacyjny (nie z promocji w markecie budowlanym) i doliczymy do tego wykonanie przez dobrą ekipę monterską, często okaże się, że cena natrysku pianką poliuretanową jest porównywalna, a nawet niższa.

Należy również pamiętać, że cena podawana przez autoryzowanych wykonawców Crossin jest ostateczna. Zawiera cenę materiału i robocizny, a po wykonawcy pozostaje posprzątane pomieszczenie i dobra izolacja. Biorąc pod uwagę koszty nie bez znaczenia jest również czas wykonania, który zwykle zamyka się w jednym dniu, dając możliwość kontynuowania dalszych prac wykończeniowych.

Warto umówić się na bezpłatną konsultację i wycenę z Autoryzowanym Wykonawcą Crossin.

Wystarczy zostawć kontakt w formularzu pod adresem: https://crossin.pcc.eu/umow-konsultacje/

Więcej wpisów