Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Marka Crossin® na Targach BUDMA 2016 - Spotkajmy się w Poznaniu!

W dniach 2-5 lutego 2016, odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA 2016”, które w tym roku obchodzą swoje 25-lecie.  Miejscem spotkania największych producentów, dystrybutorów i usługodawców w branży budowlanej, będą Międzynarodowe Targów Poznańskich (MTP) przy ulicy Głogowskiej 14.

W tym roku pojawi się tam również nowa marka nowoczesnych izolacji poliuretanowych Crossin® Insulations. Nasze 50 metrowe stoisko będzie umiejscowione w samym sercu pawilonu 4, pod numerem 41. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące izolacyjnych systemów poliuretanowych Crossin®. Merytoryczna rozmowa w miłym towarzystwie przy dobrej kawie, może okazać się niezwykle owocna.

Czekamy na Was od 2 do 5 lutego, na stoisku 41 w pawilonie 4!

Więcej aktualności