Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Crossin® Insulations, to jedna z najmłodszych i najbardziej innowacyjnych linii produktowych w Grupie PCC. Reprezentuje izolacje poliuretanowe stosowane do kompleksowego i profesjonalnego ocieplania budynków. Nowoczesna gama produktów Crossin® Insulations jest budowana w oparciu o najwyższą jakość i rzetelne podejście do klienta. Efektywność produktów Crossin® jest wynikiem wysokich kwalifikacji załogi i opiera się o ponad 38-letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie izolacji poliuretanowych.

Crossin® Insulations  to innowacyjne oraz jedne z najskuteczniejszych na rynku systemów izolacji. W ofercie marki Crossin® znajdują się zaawansowane technologicznie produkty i systemy izolacji na bazie poliuretanu stosowane w izolacji dachów, poddaszy, ścian, podłóg i fundamentów, oraz jako izolacje techniczne.

Nowoczesne izolacje Crossin® Insulations to idealne rozwiązania, przeznaczone do izolacji budynków mieszkalnych i biurowych, obiektów przemysłowych czy handlowo-usługowych oraz pomieszczeń gospodarczych.

Innowacyjne systemy Crossin® Insulations mogą być stosowane do wykonywania izolacji termicznej zarówno w budynkach nowo wznoszonych, jak i tych, podlegających termomodernizacji.

Crossin® Insulations – profesjonalizm, skuteczność, trwałość i bezpieczeństwo na długie lata.

Technologie

Produkty marki Crossin® Insulations, to dwa rodzaje zaawansowanych technicznie izolacji, występujących w postaci pian natryskowych oraz sztywnych płyt izolacyjnych. Innowacyjność linii Crossin® jest podstawą, na której budowane są komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja klientów. Eksperci Crossin® każdego dnia pracują nad tworzeniem nowych rozwiązań systemowych, opartych o filozofię zrównoważonych technologii i ciągłego doskonalenia. W ten sposób powstała silna marka, której założenia są oparte na świadomych wyborach dokonywanych nie tylko przez partnerów biznesowych, ale przede wszystkim przez nowoczesne i świadome rodziny.

Doświadczenie Doświadczenie
Skuteczność Skuteczność
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Innowacyjne podejście Innowacyjne podejście

Piany izolacyjne

To systemy natryskowej pianki poliuretanowej, przeznaczone do szybkiego i skutecznego izolowania termicznego oraz akustycznego powierzchni dachów, ścian i fundamentów. Systemy te stosuje się w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, rolniczych, oraz w obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie produkty Crossin® Insulations na bazie natryskowej pianki izolacyjnej są szczególnie polecane do izolacji dużych powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

W tej nowoczesnej linii izolacji, znajdują się gotowe systemy poliuretanowe, różniące się od siebie własnościami fizykomechanicznymi. Izolacje Crossin® Insulations na bazie natryskowej pianki poliuretanowej to m.in. systemy dla pianki sztywnej zamkniętokmórkowej o różnych gęstościach oraz system dla pianki półsztywnej otwartokomórkowej.

Poza produktami o najwyższej jakości, oferta Crossin® obejmuje również kompleksową usługę na wykonanie izolacji budynku.

Płyty izolacyjne

To nowoczesne systemy termoizolacyjne, w skład których wchodzą twarde, poliuretanowe płyty termoizolacyjne, wysokiej jakości kleje, tynki, siatki oraz inne elementy dopasowane do rodzaju i przeznaczenia danego systemu.

Rozwiązania Crossin® Insulations znajdują zastosowanie podczas całego procesu inwestycyjnego. Doskonale sprawdzają się jako izolacje techniczne oraz docieplenia ścian dwuwatrstwowych w technologii ETICS, w systemach wielowarstwowych, fasadach wentylowanych oraz dociepleniach podłóg i izolacji fundamentów. Systemy Crossin® Insulations na bazie sztywnych płyt poliuretanowych to rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników. Systemy te charakteryzują się lekkością, łatwością aplikacji oraz brakiem konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu.

Izolacje Crossin® Insulations na bazie płyt poliuretanowych (PUR) niosą za sobą doskonałe parametry izolacyjne przyczyniające się do wyraźnych oszczędności dzięki obniżeniu strat energii koniecznej do ogrzewania budynków.

O firmie

Grupa PCC to międzynarodowa struktura kapitałowa, w której skład wchodzi kilkadziesiąt spółek operujących w trzech ważnych gałęziach gospodarki. Należą do nich: chemia, energia i logistyka. Organizacje w obrębie Grupy PCC to zarówno jednostki biznesowe prowadzące działalność produkcyjną, jak i firmy usługowe, działające równocześnie na potrzeby rynku zewnętrznego.

Grupa PCC jest centralnie zarządzana przez niemiecką firmę PCC SE, która skupia w swoich strukturach 78 spółek, działających w 39 lokalizacjach, rozmieszczonych w 17 krajach świata i zatrudniających prawie 3000 osób. Więcej o grupie PCC na stronie: https://pcc.rokita.pl/

Pełna gama produktów grupy na portalu: https://www.products.pcc.eu/pl/grupa-pcc/

78 spółek
39 lokalizacji
17 krajów
3000 pracowników

PCC Prodex Sp. z o.o
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg dolny

Sekretariat
T +48 71 794 34 10
Dział Obsługi Klienta
T +48 71 794 34 13
e-mail: crossin@pcc.eu

KRS 0000024928 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 522-18-03-295, REGON 012290187,
Kapitał zakładowy 50 000 PLN, Kapitał wpłacony 50 000 PLN.

PCC Therm Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny

T +48 71 794 33 99
e-mail: crossin.therm@pcc.eu

KRS:  0000577913, Sąd Rejonowy
dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy KRS
NIP 988-029-49-83, REGON 362119019,
Kapitał zakładowy 1.200.000,00 PLN
Kapitał wpłacony 1.200.000,00 PLN