Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Crossin® Insulations, to innowacyjna linia izolacji poliuretanowych w Grupie PCC. Reprezentuje izolacje natryskowe stosowane do profesjonalnego ocieplania poddaszy, ścian, stropów, dachów i fundamentów. Nowoczesna gama produktów Crossin® Insulations jest budowana w oparciu o najwyższą jakość i rzetelne podejście do klienta. Efektywność produktów Crossin® jest wynikiem wysokich kwalifikacji załogi i opiera się o ponad 40-letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie izolacji poliuretanowych.

Nowoczesne izolacje Crossin® Insulations to idealne rozwiązania, przeznaczone do izolacji budynków mieszkalnych, biurowych, obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych oraz pomieszczeń gospodarczych.

Innowacyjne systemy ociepleń pianą PUR Crossin® mogą być stosowane do wykonywania izolacji termicznej zarówno w budynkach nowo wznoszonych, jak i tych, podlegających termomodernizacji

Crossin® Insulations – profesjonalizm, skuteczność, trwałość i bezpieczeństwo na długie lata.

Technologie

Produkty marki Crossin® Insulations, to zaawansowane technicznie izolacje, występujące w postaci pian natryskowych PUR. Innowacyjność linii Crossin® jest podstawą, na której budowane są komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja klientów. Eksperci Crossin® każdego dnia pracują nad tworzeniem nowych rozwiązań systemowych, opartych o filozofię zrównoważonych technologii i ciągłego doskonalenia. W ten sposób powstała silna marka, której założenia są oparte na świadomych wyborach dokonywanych nie tylko przez partnerów biznesowych, ale przede wszystkim przez nowoczesne i świadome rodziny.

Doświadczenie Doświadczenie
Skuteczność Skuteczność
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Innowacyjne podejście Innowacyjne podejście

Piany izolacyjne PUR

To systemy natryskowej pianki poliuretanowej, przeznaczone do szybkiego i skutecznego ocieplania  powierzchni dachów, poddaszy, ścian i fundamentów. Systemy te stosuje się w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, rolniczych, oraz w obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie produkty Crossin® Insulations na bazie natryskowej pianki izolacyjnej są szczególnie polecane do izolacji dużych powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

W tej nowoczesnej linii izolacji, znajdują się gotowe systemy poliuretanowe, różniące się od siebie własnościami fizykomechanicznymi. Izolacje Crossin® Insulations na bazie natryskowej pianki poliuretanowej to m.in. systemy dla pianki sztywnej zamkniętokmórkowej o różnych gęstościach oraz system dla pianki półsztywnej otwartokomórkowej.

Poza produktami o najwyższej jakości, dzięki współpracy z Autoryzowanymi Wykonawcami oferta Crossin® obejmuje również kompleksową usługę na wykonanie izolacji budynku.

O firmie

Grupa PCC to międzynarodowa struktura kapitałowa, w której skład wchodzi kilkadziesiąt spółek operujących w trzech ważnych gałęziach gospodarki. Należą do nich: chemia, energia i logistyka. Organizacje w obrębie Grupy PCC to zarówno jednostki biznesowe prowadzące działalność produkcyjną, jak i firmy usługowe, działające równocześnie na potrzeby rynku zewnętrznego.

Grupa PCC jest centralnie zarządzana przez niemiecką firmę PCC SE, która skupia w swoich strukturach 82 spółki, działające w 41 lokalizacjach, rozmieszczonych w 18 krajach świata i zatrudniających ponad 3500 osób.

82 spółki
41 lokalizacji
18 krajów
3500 pracowników

PCC Prodex Sp. z o.o
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny

Sekretariat
+48 71 794 34 10
Dział Obsługi Klienta
+48 71 794 34 11
+48 665 000 888
e-mail: crossin@pcc.eu

KRS 0000024928 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 522-18-03-295, REGON 012290187,
Kapitał zakładowy 50 000 PLN, Kapitał wpłacony 50 000 PLN.