Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Celem każdego developera jest dostarczanie swoim klientom atrakcyjnych nieruchomości. Na jakość nieruchomości, a przez to na wartość rynkową każdego metra kwadratowego składa się wiele czynników. Najważniejsze z nich to lokalizacja, jakość użytych materiałów, koszty eksploatacji i reputacja dewelopera.
W dobie niesłabnącej konkurencji, liderzy rynku coraz częściej sięgają po skuteczne, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, zwiększające rentowność każdego przedsięwzięcia.

Systemy Crossin® pozwalają znacząco ograniczyć straty energii, przy zastosowaniu nawet o połowie cieńszej warstwy izolacji, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Bezpośrednio przekłada się to na mniejszą grubość ścian budynku i większą powierzchnię użytkową nieruchomości (przy tej samej powierzchni zabudowy). Sprawdź ile dodatkowych metrów kwadratowych możesz uzyskać.

Pliki DO POBRANIA

Co zyskujesz?

Cieńsza warstwa izolacji Cieńsza warstwa izolacji
Oszczędność Oszczędność
Trwałość Trwałość
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Wyprodukowano w UE Wyprodukowano w UE