Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Współpraca pomiędzy przedstawicielami marki Crossin® Insulations a dystrybutorami oraz  rozbudowana i sieć dystrybucji,  umożliwiają szybkie i skutecznie dotarcie do klientów na terenie całego kraju. Jednocześnie ułatwia w sposób efektywny i terminowy obsługę nawet najbardziej wymagających klientów końcowych. Dzięki naszym dystrybutorom systematycznie poszerzamy ofertę produktową, równocześnie dostosowując ją do rosnących oczekiwań i potrzeb różnych segmentów rynku, grup klientów oraz inwestorów.

Nasi oficjalni dystrybutorzy są uprawnieni do zakupu, sprzedaży i dystrybucji wszystkich produktów i systemów izolacyjnych marki Crossin® Insulations. Oferujemy fachowe doradztwo, wsparcie techniczne i specjalistyczne szkolenia. Prowadzimy również profesjonalny nadzór podczas realizacji każdej inwestycji, w której wykorzystywane są izolacje Crossin® Insulations.

Pliki DO POBRANIA

Co zyskujesz?

Cieńsza warstwa izolacji Cieńsza warstwa izolacji
Oszczędność Oszczędność
Trwałość Trwałość
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Wyprodukowano w UE Wyprodukowano w UE