Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Branża budowlana to twardy i wymagający biznes. To codzienna walka w nieustającym wyścigu z konkurencją. Liczą się solidność, szybkość realizacji, umiejętność stosowania nowoczesnej technologii oraz zdolność do wytworzenia wartości dodanej.  Obok doświadczenia i renomy wykonawcy, niezbędna jest również umiejętność optymalizacji prac.

Inwestorzy, bardziej niż kiedykolwiek, kładą nacisk na ekologiczne, energooszczędne rozwiązania, pozwalające obniżyć koszty eksploatacji budynku. Systemy Crossin® pozwalają znacząco ograniczyć straty energii, przy zastosowaniu nawet o połowie cieńszej warstwy izolacji, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. W praktyce przekłada się to na mniejszą ilość materiałów izolacyjnych do transportu, składowania oraz montażu. Nasze systemy to rozwiązania przyjazne środowisku, użytkownikom, a także wykonawcom. Są lekkie i łatwe w montażu co przekłada się bezpośrednio na komfort pracy.

Pliki DO POBRANIA

Co zyskujesz?

Cieńsza warstwa izolacji Cieńsza warstwa izolacji
Oszczędność Oszczędność
Trwałość Trwałość
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Wyprodukowano w UE Wyprodukowano w UE