Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

Ogólnopolski program termomodernizacji

Wysokie i stale rosnące ceny energii skutkują wysokimi kosztami eksploatacji budynku. Dotyczy to przede wszystkim ogrzewania, jak również coraz częściej wydatków związanych z używaniem klimatyzacji. Skuteczna izolacja jest kluczem do oszczędności i podniesienia komfortu życia.

Termomodernizacja starych budynków oraz tych wybudowanych w przestarzałych na dzisiejsze czasy technologiach, staje się coraz częściej koniecznością.

Autoryzowani Wykonawcy Crossin w trakcie swojej pracy często spotykają się z problemem izolacji w domach starego budownictwa. Wiele domów nie posiada żadnej warstwy ocieplenia, lub izolacja jest niewystarczająca i nie zapewniająca komfortu termicznego. W wielu budynkach zastosowano materiał, który z czasem osiadł, skurczył się lub został zniszczony przez gryzonie i kuny. Braki w izolacji generują koszty ogrzewania zimą, natomiast latem podwyższają temperaturę wpływając na brak komfortu życia.

Fot.: Izolacja z wełny zniszczona przez kuny.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że modernizacja termiczna starych domów to sprawa nieunikniona. Jaką jednak zastosować technologię i materiały, jak podejść do prac w budynku, w którym w tym samym czasie mieszkamy? Jakie dotacje do termomodernizacji są dostępne i czy Odpowiedź nie jest łatwa, a przed wyborem warto zasięgnąć porady specjalisty. W naszych artykułach znaleźć można odpowiedzi na część zagadnień dotyczących inwestycji termomodernizacji.

Pomoc w wyborze technologii termomodernizacji poddasza i wnętrza domu

Autoryzowani wykonawcy Crossin wychodzą naprzeciw potrzebom związanym z dociepleniem i modernizacją poddaszy i wnętrz starych budynków. Jako eksperci pomagają w wyborze najlepszego rozwiązania i zapewniają profesjonalną i skuteczną aplikację.

W ramach Ogólnopolskiego Programu Termomomodernizacji, specjaliści Crossin przyjadą na miejsce i zasugerują możliwe do zastosowania technologie i metody ocieplenia.

Fot.: Termomodernizacja – wymiana wełny na ocieplenie pianą PUR

Izolacja poddaszy, stropów i przegród wewnętrznych to codzienność w pracy Autoryzowanych Wykonawców Crossin.

Warto skorzystać z darmowej konsultacji i wyceny specjalistów

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić na infolinię +48 665 000 888.