Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej

O Firmie ECOFOAM

W zakresie izolacji natryskowych, nasza firma jest obecna na rynku od 2018 roku.

Siedziba naszego zespołu znajduje się w Grodkowie i to właśnie stąd docieramy do naszych klientów. Realizujemy ocieplenie pianą PUR głównie w woj. opolskim, jednak jesteśmy przygotowani do tego aby dojeżdżać na place budowy dalej w Polsce, a także za granicą.

W naszej firmie od samego początku stawiamy na dobrą relację z inwestorem oraz szybką i dokładną pracę. Wiemy jak trudna jest budowa domu i jak wiele przeszkód można napotkać jej trakcie. Robimy wszystko, aby wesprzeć inwestora i pomóc w realizacji założonego przez niego celu.

Korzystamy tylko z nowoczesnych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów. Po połączeniu tego z wiedzą i doświadczeniem, efektem jest precyzyjnie aplikowana warstwa izolacji.

Niezależnie od tego, czy są Państwo w trakcie budowy domu, obiektu użyteczności publicznej lub hali, czy magazynu, możecie być pewni, że wszystkie zadania zostaną wykonane szybko i dokładnie!

Obszar działania

woj. opolskie

cały obszar

Zamów bezpłatną wycenę