Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej
BaribalSystem - logo

O firmie

Jesteśmy nowoczesną firmą, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Obserwując rosnące zainteresowanie nowoczesnymi technologiami izolacyjnymi podjęliśmy nowe wyzwanie, stając się specjalistami w branży termo i hydroizolacji natryskowych pianami poliuretanowymi.

Stosowana przez nas technologia izolacji natryskowej, znajduje z powodzeniem szerokie zastosowanie w budownictwie indywidualnym oraz przemysłowym, a także w obiektach użyteczności publicznej, sportowych i rolniczych. Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie oraz na najwyższej jakości komponentach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość realizacji.

Termo i hydroizolacje są naszą pasją, którą staramy się stale rozwijać poszerzając naszą wiedzę. Uczestniczymy w licznych sympozjach, szkoleniach oraz targach budowlanych, stale się doskonaląc i podnosząc kwalifikacje.

Współpraca w ramach sieci autoryzowanych wykonawców Crossin to kolejny krok w dążeniu do tego, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Ekipa Baribal System

Obszar działania

woj. małopolskie

powiaty: wielicki, proszowicki, limanowski, bocheński, brzeski, nowosądecki, dąbrowski, tarnowski, gorlicki