Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej
DC SYSTEM - logo

O firmie

Początki firmy DCSystem, to 1991r i rozpoczęcie działalności budowlanej. Zmieniająca się technologia jak i oczekiwania naszych klientów motywują nas do inwestycji. Wychodząc im naprzeciw, w 2014 powstał dział DCSystem IZOLACJE.

Doświadczenie zdobywane od kilku lat oraz liczne szkolenia, stale podnoszą nasze kwalifikacje w jak najlepszym przetwarzaniu systemów poliuretanowych.

Oczekiwania naszych klientów przy realizacji inwestycji na długie lata, obliguje nas do stosowania surowców tylko od najlepszych sprawdzonych producentów.

Od początku działalności, podstawą naszej współpracy z klientami jest budowanie relacji i wzajemnego zaufania. Aby na nie zasłużyć, pracujemy przy użyciu najlepszych metod i materiałów.

Tylko takie działanie pozwala nam na ciągły rozwój w oparciu o polecenia zadowolonych klientów.

Zachęcamy do kontaktu.

Ekipa DCSystem

Obszar działania

woj. śląskie

powiaty: raciborski, rybnicki, mikołowski, rudzki, bytomski, zabrzański, tarnogórskiego, gliwicki

woj. opolskie

powiaty: kluczborski, oleski, opolski, strzelecki, krapkowicki, kędzierzyńsko-kozielski, głubczycki, prudnicki

Zobacz Jak pracujemy