Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej
EKOizolacje - logo

O firmie EKOIZOLACJE

EKOizolacje to firma działająca w branży izolacji natryskowych od 2010 roku. Oferując usługi na najwyższym poziomie oraz wykorzystując materiały uznanych producentów szybko osiągnęła status lidera na Podkarpaciu, zdobywając przez te lata ogromne doświadczenie.

EKOizolacje, obok standardowych domów jednorodzinnych,  jako jeden z nielicznych wykonawców ma w swoim portfolio prace związane z izolacją obiektów sakralnych, czy niecodziennych obiektów przemysłowych (zbiorniki, kadzie browarnicze etc.).

Obecnie EKOizolacje to zespół kilkunastu osób, które wykonując swoją pracę z pasją oraz zaangażowaniem. Dbają o zadowolenie każdego klienta – zarówno inwestora prywatnego jak i instytucjonalnego. Rozbudowany park maszynowy oraz liczna ekipa monterów pozwala na prowadzenie zarówno dużych inwestycji, jak i kilku małych w tym samym czasie.

Jeden rok w firmie EKOizolacje to: – ponad 400 realizacji – 140000kg piany poliuretanowej – 60000m² szczelnej izolacji termicznej i akustycznej – ponad 370 zadowolonych klientów.

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną wycenę.

Kadra Ekoizolacje – skuteczne ocieplenie pianą

Więcej na naszej stronie:

Ekoizolacje – strona autoryzowanego wykonawcy izolacji – województwo podkarpackie

Obszar działania

woj. podkarpackie

cały obszar

Zamów bezpłatną wycenę

Zobacz Jak pracujemy

Dowiedz się o nas Więcej

Przejdź do strony www wykonawcy