Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej
Termil - logo

O firmie TERMIL

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie natrysku pianki poliuretanowej i powłok hydro izolacyjnych.

W budownictwie działamy od ponad 25 lat, a 6 lat temu zdecydowaliśmy o wejściu w innowacyjną technologię poliuretanowych izolacji natryskowych.

Nasza wiedza i doświadczenie z zakresu budownictwa, połączona z dużą ilością szkoleń prowadzonych przez wiodących producentów, pozwoliło na zbudowanie profesjonalnego zespołu natryskowego.

Obecnie, po zrealizowaniu ponad sześciuset inwestycji posiadamy własną wiedzę i doświadczenie, pozwalające na realizację powierzonych różnorodnych zleceń izolacynych na najwyższym poziomie.

Posiadamy dwa zestawy do wykonywania izolacji natryskowych z najnowocześniejszymi reaktorami  GRACO E 30i oraz mniejszym zestawem GRACO A 25 obydwa z własnymi agregatami prądotwórczymi.

Uzyskane certyfikaty oraz doświadczenie, ale przede wszystkim ilość zadowolonych klientów są potwierdzeniem, że spełniamy wysokie standardy jakie są oczekiwane ze strony inwestorów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół

Termil – profesjonalne ocieplanie pianą PUR

Więcej o nas na naszej stronie:

https://termil.pl/

Obszar działania

woj. mazowieckie

powiaty: pruszkowski, grodziski, warszawski zachodni, sochaczewski, nowodworski, legionowski, wołomiński, wyszkowski, pułtuski, makowski, ciechanowski, płoński, płocki

Zamów bezpłatną wycenę

Wybrane Realizacje Firmy Termil

Zobacz Jak pracujemy

Dowiedz się o nas Więcej

Przejdź do strony www wykonawcy