Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej
Termil - logo

O firmie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie natrysku pianki poliuretanowej i powłok hydro izolacyjnych.

W budownictwie działamy od ponad 25 lat, a 6 lat temu zdecydowaliśmy o wejściu w innowacyjną technologię poliuretanowych izolacji natryskowych.

Nasza wiedza i doświadczenie z zakresu budownictwa, połączona z dużą ilością szkoleń prowadzonych przez wiodących producentów, pozwoliło na zbudowanie profesjonalnego zespołu natryskowego.

Obecnie, po zrealizowaniu ponad sześciuset inwestycji posiadamy własną wiedzę i doświadczenie, pozwalające na realizację powierzonych różnorodnych zleceń izolacynych na najwyższym poziomie.

Posiadamy dwa zestawy do wykonywania izolacji natryskowych z najnowocześniejszymi reaktorami  GRACO E 30i oraz mniejszym zestawem GRACO A 25 obydwa z własnymi agregatami prądotwórczymi.

Uzyskane certyfikaty oraz doświadczenie, ale przede wszystkim ilość zadowolonych klientów są potwierdzeniem, że spełniamy wysokie standardy jakie są oczekiwane ze strony inwestorów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół

Termil

Więcej o nas na naszej stronie:

https://termil.pl/

 

 

Obszar działania

woj. mazowieckie

powiaty: pruszkowski, grodziski, warszawski zachodni, sochaczewski, nowodworski, legionowski, wołomiński, wyszkowski, pułtuski, makowski, ciechanowski, płoński, płocki

Wybrane Realizacje

Zobacz Jak pracujemy

Dowiedz się o nas Więcej

Przejdź do strony WWW