Korzystanie z naszej strony internetowej oznacza, że na Twoim urządzeniu będą zamieszczane pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne w celach funkcjonalnych, statystycznych oraz marketingowych. Zgodę na cookies możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij Dowiedz się więcej
Vizo.pl - logo

O firmie VIZO

Firma Vizo to profesjonalne ocieplanie pianą

Oferujemy kompleksową izolację budynków, a w tym poddaszy domów, stropów, ścian, sufitów, fundamentów oraz posadzek. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani fachowcy z ogromnym doświadczeniem.

Zajmujemy się wyłącznie wykonywaniem izolacji natryskowych, co pozwoliło skutecznie wyspecjalizować się w tej dziedzinie, a ocieplanie poddaszy to nasza wiodąca usługa.

Pracujemy na najnowocześniejszych produktach dostępnych na rynku – jesteśmy autoryzowanym wykonawcą izolacji poliuretanowych Crossin Insulations. Przy termomodernizacji budynków wykorzystujemy najskuteczniejsze rozwiązania izolacyjne, które są nie tylko trwałe, ale też ekologiczne, bezpieczne i zdrowe. Posiadamy nowoczesny reaktor GRACO E30I – zintegrowany dozownik, który posiada własny agregat prądotwórczy i sprężarkę. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać usługę bez konieczności podłączania się do mediów w budynku klienta.

Każdej usłudze w naszej ofercie przyświeca jeden cel: sprawnie i solidnie ocieplić budynek, a przy tym zrobić to możliwe szybko. Każdy Klient to dla nas indywidualne zlecenie i do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, pasją i energią. Zapewniamy bezpłatną, niezobowiązującą konsultację – nasi specjaliści przyjadą dokonać pomiaru, odpowiedzą na wszelkie pytania i przygotują wycenę.

Więcej o nas na:

https://vizo.pl/

Obszar działania

woj. podlaskie

cały obszar

woj. warmińsko-mazurskie

powiaty: kętrzyński, węgorzewski giżycki, piski, gołdapskiego, olecki, ełcki

Zamów bezpłatną wycenę

Zobacz Jak pracujemy

Dowiedz się o nas Więcej

Przejdź do strony www wykonawcy